Modele 3D

Odkryj przestrzeń dzięki dynamicznym modelom 3D.

Teksturowane modele ukształtowania terenu

Dzięki modelom 3D możesz analizować przestrzeń, planować inwestycje, czy prezentować swój teren w bardzo ciekawy sposób. Modele ukształtowania terenu są też doskonałym narzędziem do analizowania obszarów zagrożonych zalaniem, np. przez rzeki w trakcie powodzi czy modelowania widzialności sygnału pomiędzy antenami.

Modele obiektów i budynków

Prezentacja budynków i dużych obiektów z opisem, to świetna możliwość przedstawienia uczelnianych campusów, muzeów, czy dużych firm produkcyjnych. Jest to też doskonała forma pokazania przestrzeni i odbycia wirtualnej wycieczki po hotelach, parkach rozrywki, obiektach turystycznych.

W pakiecie model 3D gratis!

Zamów opracowanie ortofotomapy, a model ukształtowania terenu 3D otrzymasz od nas bez dodatkowych kosztów.

Zamów model 3D

Model ze zdjęć lotniczych

Ta bajkowa sceneria znajduje się w Szczecinie. Przedstawia skrzyżowanie dwóch linii kolejowych, a pod dolną linią płynie rzeka Bukowa.

Model 3D z markerami

Model ten przedstawia fragment nowopowstającego osiedla przy ul. Darniowej w Szczecinie. Dodatkowo zawiera markery z informacją tekstową.

Szczegółowy model przestrzenny

W tym projekcie dosyć trudnym elementem było przedstawienie wiszącej w powietrzu kładki, była ona jednak bardzo istotna w prezentacji, stąd opracowanie wymagało znacznie więcej pracy. Przybliżanie scrollem, obrót prawym klawiszem.

Uregulowane koryto rzeki

Model przedstawia zakręt rzeczny omijający sztuczny nasyp osadników oczyszczalni ścieków Pomorzany.

Deniwelacja terenu

Na podstawie zdjęć lotniczych opracowany został model, prezentujący deniwelację wzgórza na skraju Puszczy Bukowej w Szczecinie.

Adam Mickiewicz

Uproszczony model pomnika w Szczecinie, na podstawie zdjęć z powietrza. Model oczyszczony został z wysokich drzew i z samochodów na pierwszym planie.

Ulica Ustowska

Model ze zdjęć lotniczych, pokazujący różnice wysokości pomiędzy ulicami w Szczecinie.

Nasyp kolejowy

Model ukształtowania terenu wzdłuż ulicy Krygiera, przed mostem na Odrze Zachodniej. Na torach widoczny pociąg towarowy oraz hałdy węgla z suwnicą.